O nas

Mikrobiologia

Misja Mikrobiologia
Mikrobiologia umożliwia absolutnie higieniczne czyszczenie bez agresywnych środków chemicznych. Pozostałości organiczne są absorbowane u nasady, a nawet usuwane głęboko pod powierzchnią. Dzięki temu WSZYSTKO będzie czyste i wolne od zapachów!

Nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt i środowiska środki do czyszczenia BIODOR oferują najwyższy poziom higieny.
100% czystości, 0% brzydkiego zapachu

Sposób działania; jaka jest różnica w porównaniu z dezynfekcją.
Poprzez czyszczenie powierzchni środkiem mikrobiologicznym BIODOR znajdujące się na niej bakterie zostają wyparte i zastąpione dobroczynnymi organizmami. Utrudnia to odbudowę szkodliwych bakterii i wyjaśnia długotrwałe działanie produktów BIODOR.

W procesie dezynfekcji usuwane są z powierzchni wszystkie mikroorganizmy, niezależnie czy są one szkodliwe czy mają działanie dobroczynne. Przez krótką chwilę mamy sterylnie czystą powierzchnie, która jednak po krótkim czasie z powrotem zapełnia się namnażającymi bakteriami.

Mikrobiologia

Rozwój mikrobiologii
Mocno wierzymy w mikrobiologię i duży potencjał wzrostu w różnych obszarach zastosowań, takich jak uzdatnianie wody, produkcja żywności, opieka zdrowotna i dużo więcej.

Mikrobiologia jest na początki rozwoju i koncentruje się obecnie na eliminacji zanieczyszczeń organicznych. To dopiero pierwszy krok. W BIODOR codziennie poszukujemy nowych rozwiązań produkcyjnych i obszarów zastosowań.

Mikrobiologia wykres

Dogłębne czyszczenie
Kultury mikrobiologiczne usuwają źródło pożywienia szkodliwych bakterii. Proces ten eliminuje źródło brzydkiego zapachu i przywraca higieniczne środowisko.

BIODOR całkowicie usuwa nieprzyjemny zapach oraz eliminuje źródło tego zapachu, gdy inne środki brzydki zapach tylko maskują. Daje nam to długotrwałą czystość we wszystkich zakresach.

Mikrobiologia wykres