Zastosowanie

Myjnie samochodowe

Idealny partner do pielęgnacji i czyszczenia samochodu - czy to w samochodzie, czy w profesjonalnej myjni.

Biodor Carwash to idealny mikrobiologiczny proces oczyszczania wody dla każdego sposobu mycia. Eliminuje szkodliwe dla środowiska nadtlenki i dzięki temu można ograniczyć stosowanie środków wzmacniających. Obróbka mikrobiologiczna nadaje nawet wodzie przemysłowej bardzo dobrą jakość. Woda staje się czysta i bezwonna. Biodor Carwash jest przyjazny dla środowiska, łatwo ulega biodegradacji i spełnia wymagania dodatków RAL-UZ84 kompatybilnych z oczyszczalniami ścieków.

Obróbka wnętrza pojazdu: Biodor Fresh i Biodor Fresh Spray są idealne do obróbki wnętrz pojazdów i kabin pasażerskich. Z uwagi na mikrobiologiczny sposób działania, źródło zapachu usuwane jest na stałe. Wnętrze pojazdu staje się czyste i bezwonne. Produkt jest przyjazny dla użytkownika i środowiska. Idealny do tekstylnych siedzeń, tapicerki, pokrowców i mat podłogowych oraz wielu innych.

pielegnacja zwierzat
Oczyszczanie wody procesowej w VAG
Biologiczne rozwiązanie dla wody procesowej w VAG
Raport użytkownika z Freiburger Verkehrs AG

Do 2010 r. mieliśmy duże problemy z myjnią samochodową, która miała nieprzyjemny zapach. Pracownicy hal serwisowych ciągle skarżyli się na silny zapach gnicia.

Aby rozwiązać nasz problem w czerwcu 2010 r. otrzymaliśmy ofertę przekształcenia naszego systemu wody użytkowej z zastosowaniem Biodor Carwash. Poprawiliśmy znacząco jakość wody, woda stała się bezwonna i czystsza. Biofilmy w rurach, basenach i pompach uległy degradacji i wystąpiło mniej problemów technicznych. Dotychczasowy środek, agresywny nadtlenek wodoru, silnie kwaśny i korozyjny, nie jest już nam potrzebny.

Zdecydowaliśmy się sprawdzić Biodor Carwash w półrocznym teście i zgodziliśmy się przejść na Biodor Carwash po pozytywnym wyniku tych testów. Było to bardzo korzystne, zwłaszcza, że nadtlenek wodoru jest wyjątkowo problematyczny w stosowaniu i przechowywaniu. Od tego czasu używamy Biodor Carwash i możemy potwierdzić, że ta zmiana jest dla nas bardzo korzystna. Nasza woda użytkowa jest dzisiaj znacznie lepsza jakościowo, bezwonna i przejrzysta. Również z higienicznego punktu widzenia instytut badawczy potwierdza doskonałą jakość wody. Biofilm w rurach i w basenie został zniszczony. Zauważamy, że po roku mamy znacznie mniej problemów z pompami i całym systemem. Umyte autobusy i pociągi, które poprzednio opuszczały myjnię samochodową z plamami wody, są teraz wolne od plam. Zmiana była naszym zdaniem bardzo udana.

Z poważaniem
Freiburger traffic AG