Zastosowanie

Sanitariaty

Powietrze w pomieszczeniach sanitarnych, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych, wcale nie musi być gęste.

Mikrobiologiczne środki czyszczące BIODOR tworzą czystość, zwiększają higienę i eliminują nieprzyjemne zapachy - wszystko za jednym zamachem. Nawet silnie zanieczyszczone urządzenia sanitarne są w ten sposób trwale pozbawiane zapachu. W sektorze sanitarnym polegamy na trzech sprawdzonych liniach produktowych:
BIODOR KALKEX jest idealnym środkiem utrzymującym czystość we wszystkich pomieszczeniach sanitarnych, takich jak prysznic, WC, toalety publiczne, toalety szkolne, toalety w budynkach użyteczności publicznej, w miejscach odpoczynku lub kempingach i innych.
BIODOR EUFAKTO rozwiązuje wszystkie problemy z zapachami wokół syfonów, rynien i studzienek ściekowych. BIODOR FRESH to uniwersalny środek czyszczący z serii, która służy do rozpuszczania organicznych substancji zapachowych i znacznie podnosi poziom higieny.

wizja

Przykład

Problem, który dotyka wielu gospodarstw domowych.

Co powoduje nieprzyjemne zapachy w piwnicy?

Jeśli pachnie nieprzyjemnie w piwnicy, może to mieć różne przyczyny. Ze względu na różne temperatury w zimie, a szczególnie w lecie, wilgoć w powietrzu może wytrącać się na ścianach piwnicy i innych obiektach. Niska wentylacja i słaba cyrkulacja powietrza powodują, że mokre materiały, tkaniny, przedmioty i ściany wysychają bardzo powoli. Ponadto, piwnice są często niskie lub nie są ogrzewane. Dzięki temu podłogi, ściany, tekstylia i inne przedmioty pozostają wilgotne przez długi czas. Może to prowadzić do zapachu stęchłego i zapleśniałego, który rozprzestrzenia się w piwnicy i przylega do rzeczy. Dzięki regularnej i wystarczającej wentylacji oraz umiarkowanemu ogrzewaniu sytuacja może często ulec znacznej poprawie. Pomocna jest także instalacja osuszaczy do pomieszczeń. Jeśli zapachów nie można kontrolować za pomocą tych środków, przyczyna nieprzyjemnych zapachów w piwnicy może pochodzić z innego źródła.

wizja

Zidentyfikuj źródła zapachów

Dreny, rynny, odpływy, studzienki i zbiorniki mogą wydzielać bardzo silne zapachy. Woda jest w syfonie przez bardzo długi czas i gnije. W misce pompy rozwój zapachu może być szczególnie intensywny. Powodem tego jest to, że często ścieki z pralki są doprowadzane do miski pompy. Jeśli woda roztopi się i gnije, mogą pojawić się nawet bardzo nieprzyjemne zapachy przypominające zgniłe jaja. Takie zapachy są niepokojące i bardzo nieprzyjemne. Jednak zwykłe środki nie wystarczą, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

Jak możesz wyeliminować źródło zapachu?

Nowatorskie środki czystości mikrobiologicznej, takie jak Biodor Fresh lub mikrobiologiczny dodatek sanitarny Biodor Eufakto, przynoszą pożądany efekt. Miska pompy lub wpust należy dokładnie oczyścić przed zabiegiem. Usunąć brud i spłukać czystą wodą. Następnie koncentrat Biodor rozcieńcza się wodą i dodaje do odpływu lub studzienki pompy. Ważne jest, aby powierzchnie pionowe i kratka odpływowa zostały całkowicie zwilżone roztworem czyszczącym. Efekt mikrobiologiczny rozpoczyna się po krótkim czasie od aplikacji, a dobre mikroorganizmy Biodor zaczynają oczyszczanie od degradacji brudu, pozostałości organicznych i innych osadów. Zapachowe bakterie tracą swoją bazę pokarmową. Sposób działania jest przyjazny dla środowiska i bardzo skuteczny. Miska pompy, odpływy podłogowe i wpusty ściekowe są czyste i pozbawione zapachu. W ten sposób źródła zapachu w piwnicy można skutecznie i trwale usunąć.

Lotnisko w Stuttgarcie
Toalety lotniskowe w Stuttgarcie są higienicznie czyste.

DZ 9,7 milionami pasażerów rocznie i połączeniami do około 100 portów na całym świecie, Stuttgart jest szóstym co do wielkości portem lotniczym w Niemczech.

Lotnisko w Stuttgarcie to istotny czynnik w gospodarce regionu, między innymi dlatego, że stanowi miejsce pracy dla ponad 9 500 ludzi. Działalność portu lotniczego ma wpływ także na środowisko.

Flughafen Stuttgart GmbH (FSG) może w różnym stopniu przyczynić się do zmniejszenia hałasu, gazów cieplarnianych, zużycia energii i odpadów, a także ochrony sąsiadujących wód i różnorodności biologicznej.
FSG postawiła ochronę środowiska jako strategiczny cel korporacyjny.

Wszędzie tam, gdzie tylko to możliwe, konsekwentnie zmniejszamy nasz wpływ na środowisko.
Nasza polityka środowiskowa jest wiążąca dla wszystkich pracowników. Dzięki nowemu systemowi zarządzania środowiskowego skonstruowanego zgodnie z EMAS, kontrolujemy i poprawiamy naszą operacyjną efektywność środowiskową. Poprzez strategiczne decyzje i rozwiązania techniczne osiągnęliśmy już wiele w ostatnich latach.
Od stycznia 2009 r. używamy również środków mikrobiologicznych BIODOR Kalkex na lotnisku w Stuttgarcie.

Zastosowanie środka czyszczącego BIODOR rozwiązało wiele problemów związanych z nieprzyjemnymi zapachami w obszarze sanitarnym. Co ważne BIODOR nie maskuje brzydkich zapachów, ale eliminuje jego przyczyny.
Produkt jest niezwykle łatwy w użyciu. Krótkie wprowadzenie i szkolenie usługodawcy, a także własnego personelu operacyjnego były kompleksowe i bardzo zrozumiałe.

BIODOR stosuje się w całym obszarze sanitarnym (na suficie, ścianach, podłogach, urządzeniach sanitarnych). Produkt jest rozpylany lub nakładany za pomocą szmatki lub mopa.

Ponieważ każdego dnia witamy tysiące pasażerów i gości na naszym lotnisku, ważne jest, aby wszyscy w obszarze sanitarnym mogli zastać oraz używać czysty i higieniczny obiekt.

Praca z ekologicznymi środkami czyszczącymi i używanie "siły natury" do czyszczenia pasuje do filozofii tej firmy, dlatego w dowolnym momencie można polecić BIODOR każdemu.