Zastosowanie

Sport i rekreacja

Fitness

Pełna wydajność z najlepszym sprzętem!

Chcesz dać z siebie wszystko w sporcie i miło spędzić czas? Czy to na siłowni, na zwykłym torze do biegania, czy razem z drużyną na boisku. Oczywiście wymaga to optymalnego sprzętu. Śmierdzące sportowe buty i cuchnące koszulki zupełnie do tego nie pasują. Aby Twoje wyposażenie było nie tylko czyste, ale także pozbawione brzydkiego zapachu, do tego teraz jest absolutnie najlepszy - nowy BIODOR FRESH SPORT. BIODOR FRESH SPORT jest specjalnie dostosowany do potrzeb sportowców, 100% ekologicznego środka czyszczącego, który sprawia, że ​​szybko pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów.

Co robisz przeciwko zapachowi potu?

Pocenie się podczas uprawiania sportu jest normalne, a zapach starego potu znany jest nam wszystkim. Ale co jeśli koszulka nadal brzydko pachnie po praniu? Teraz jest wreszcie rozwiązanie, które działa! BIODOR FRESH SPORT wykorzystuje moc  mikrobiologii, aby wyeliminować pot i inne substancje organiczne. To powoduje, że brzydki zapach jest nie tylko zamaskowany, ale całkowicie wyeliminowany.

Konwencjonalne środki czyszczące często tylko maskują nieprzyjemne zapachy, atakują włókna odzieży i mogą uszkodzić skórę. Dzięki BIODOR FRESH SPORT struktura włókien odzieży pozostaje nienaruszona, co gwarantuje pełną funkcjonalność, np. w suchym ubraniu. Jednocześnie jest neutralny pod względem pH, a dzięki 100% ekologicznemu działaniu jest delikatny dla skóry.

BIODOR FRESH SPORT jest wszechstronny ...

... i można go używać do prania ubrań lub natryskiwania bezpośrednio na buty, rękawice, itp. Dzięki temu sprzęt sportowy jest zawsze świeży i gotowy do ponownego użycia.