Zastosowanie

Sport i rekreacja

Pełna wydajność z najlepszym wyposażeniem!

Chcesz dać z siebie wszystko w sporcie i miło spędzić czas? Czy to na siłowni, na zwykłym torze do biegania, czy razem z drużyną na boisku.
Oczywiście wymaga to optymalnego wyposażenia. Śmierdzące sportowe buty i cuchnące koszulki do tego nie pasują. Aby Twój sprzęt sportowy był nie tylko czysty, ale także pozbawiony zapachów zastosuj teraz do tego absolutnie najlepszy nowy BIODOR FRESH SPORT.
BIODOR FRESH SPORT to w 100% organiczny środek czyszczący, dostosowany do potrzeb sportowców, który likwiduje nieprzyjemne zapachy.

Co robisz przeciwko zapachowi potu?

Pocenie się podczas uprawiania sportu jest normalne, a zapach starego potu znany jest nam wszystkim. Ale co jeśli koszulka nadal brzydko pachnie po praniu? Większość ubrań, zwłaszcza jeśli mają one cel ochronny, nie może zostać wrzucona bezpośrednio do pralki.
Teraz jest wreszcie rozwiązanie, które działa! BIODOR FRESH SPORT wykorzystuje moc mikrobiologii, aby wyeliminować pot i inne substancje organiczne. To powoduje, że brzydki zapach nie jest maskowany, tylko całkowicie wyeliminowany. Brudne ubranie może być po prostu spryskane i higienicznie oczyszczone bez żadnych produktów chemicznych. Dostępny w postaci koncentratu lub sprayu.

BIODOR FRESH SPORT

Tradycyjne środki czyszczące często maskują nieprzyjemne zapachy, atakują włókna odzieży i mogą uszkodzić skórę. Dzięki BIODOR FRESH SPORT struktura włókien odzieży pozostaje nienaruszona, co gwarantuje pełną funkcjonalność, np. w suchym ubraniu. Jednocześnie jest neutralny pod względem pH, a dzięki 100% ekologicznemu działaniu jest delikatny dla skóry.

BIODOR FRESH SPORT jest wszechstronny ...

... i można go używać do prania ubrań lub natryskiwania bezpośrednio na buty, rękawice, itp. Dzięki temu sprzęt sportowy jest zawsze świeży i można przywrócić mu pełną moc.

BIODOR FRESH SPORT jest delikatny dla odzieży

Włókna tkaniny w twoich ubraniach pozostają całkowicie nietknięte dzięki 100% efektowi biologicznemu i dzięki temu gwarantują ich pełną funkcjonalność! Dzięki swojej neutralnej kompozycji pH jest również bardzo delikatny dla skóry. Tam gdzie inne środki tylko maskują brzydki zapach, BIODOR działa na jego źródło i zapewnia całkowitą czystość. BIODOR FRESH SPORT jest bardzo uniwersalny i może być stosowany do prania odzieży i rozpylana bezpośrednio, np. w butach narciarskich i kaskach, rękawiczkach, itp.

Rozpocznij sezon zimowy - dzięki BIODOR FRESH SPORT!

Zwłaszcza w sportach zimowych: do dobrego treningu potrzebny jest odpowiedni sprzęt i dobre ubranie. Ale co, jeśli po kilku treningach ubrania narciarskie nie są zdatne do użycia z powodu nieprzyjemnego zapachu? Dzięki potędze mikrobiologii, BIODOR FRESH SPORT oczyszcza i usuwa wszelkie organiczne pozostałości, takie jak np. nieprzyjemny zapach potu.