Zastosowanie

Sport i rekreacja

Kemping

Higiena wokół kempingu

Przede wszystkim wczasowicze uwielbiają wolność w połączeniu z luksusem posiadania własnego domu. Dlatego szczególnie właściciele przyczep kempingowych i RV doceniają pewien poziom higieny i czystości. BIODOR specjalizuje się w wydajnych i przyjaznych dla środowiska środkach czystości, które są wykorzystywane w sektorze kempingowym. Ich formuła mikrobiologiczna pozwala całkowicie wyeliminować pozostałości organiczne i brzydkie zapachy, zapewniając w ten sposób przyjemny zapach i lepszy poziom higieny.

Usuwanie zapachów podczas biwakowania

Również na kempingu ważne są higiena i czystość. Aby uczynić najbliższą wyprawę jak najbardziej przyjemną i bezzapachową, BIODOR wprowadza dwóch gotowych partnerów: 

BIODOR® FRESH-SPRAY i BIODOR® ANIMAL Pet Spray

Oczywiście oba produkty ponownie wykorzystują siłę natury na zasadzie mikrobiologicznej i pracują wszędzie tam, gdzie powstają nieprzyjemne zapachy o podłożu organicznym.

Główne kierunki BIODOR® FRESH-SPRAY znajdują się w następujących obszarach:

  • wokół toalety kempingowej

  • wokół łazienki w przyczepie kempingowej

  • w kuchni kamperów

  • we wnętrzu kampera, z naciskiem na tapicerkę, materace i podłogi

Ten gotowy do użycia spray jest imponujący nie tylko ze względu na łatwość użycia, ale również przez jego uniwersalne zastosowania: zarówno w kuchni, łazience lub na tapicerki, BIODOR ® FRESH SPRAY usuwa brzydkie zapachy tam, skąd pochodzą i zapewnia głębokie działanie. Przy pomocy mikroorganizmów, organiczne substancje zapachowe są nie tylko zamaskowane, ale całkowicie wyeliminowane. W rezultacie zapachy znikają, a higiena poprawia się w sposób oczywisty. Po prostu spryskaj, pozwól działać, skończ. Przy regularnym stosowaniu spray zapobiega powstawaniu nowych zapachów. Przyczepa kempingowa znów jest świeża! Ale nie tylko tam. Nawet wokół toalety kempingowej zwiększa się higiena dzięki efektowi mikrobiologicznemu.

BIODOR® ANIMAL Pet Spray jest adresowany do właścicieli psów i kotów wśród kempingowiczów. Naturalny zapach psa może wpłynąć na harmonijną koegzystencję ludzi i zwierząt. Dobre szczepy bakterii zawarte w Animal Spray w naturalny sposób regulują naturalny zapach.
Mikroorganizmy zawarte w BIODOR ANIMAL wnikają głęboko w szczeliny i pęknięcia, a nawet mają wpływ na powierzchnie o otwartych strukturach, na tapicerkę i tekstylia oraz bezpośrednio na włókna. W ten sposób BIODOR ANIMAL zapewnia czystość. Pozostałości są rozkładane, a źródło brzydkich zapachów jest całkowicie i trwale wyeliminowane.