O nas

Wizja i misja

Wizja
W firmie BIODOR postawiliśmy sobie za cel wniesienie istotnego wkładu w ochronę i zachowanie środowiska. Skupiamy się na zmniejszaniu światowych przychodów z chemii w zakresie czyszczenia. Osiągamy to już dzięki konsekwentnemu stosowaniu naturalnych i biodegradowalnych składników aktywnych. Opieramy się na sile i ekologiczności mikrobiologii. Codziennie produkty BIODOR pomagają spełniać normy higieniczne w naturalny sposób - tylko dzięki sile natury, bez szkodliwej chemii. Jako BIODOR uważamy, że naszym zadaniem jest z powodzeniem kontynuować tę drogę i stale poprawiać standardy higieny.

wizja

Misja
BIODOR to innowacyjna firma zajmująca się rozwojem i produkcją produktów mikrobiologicznych w zakresie higieny. Zgodnie z naszym motto "100% czystości, 0% brzydkiego zapachu", rozwijamy wydajne i przyjazne dla środowiska rozwiązania we wszystkich obszarach czyszczenia i pielęgnacji. Na pierwszym planie znajduje się nie tylko myśl ekologiczna. Wyznaczamy również wysokie standardy w zakresie wydajności naszych produktów: W porównaniu z konwencjonalnymi chemicznymi środkami czyszczącymi, rozwiązania mikrobiologiczne BIODOR są znacznie bardziej wydajne w środowisku organicznym.

Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie rozwiązań higieny mikrobiologicznej dla profesjonalnych użytkowników, aby wykorzystać nowe segmenty klientów. Obecnie poszerzamy naszą ofertę produktów o rozwiązania ukierunkowane na klienta końcowego.